Про людську байдужість

Про людську байдужість…..

НТН повідомляє, що в Рівному вбили чоловіка та заховали в шафі. Крики про допомогу чули сусіди – поліцію ніхто не викликав.

Черкаси – чоловік зламав на зупинці ногу. Телефон розрядився – нікого повідомити не міг. Три години пролежав на зупинці – ніхто не допоміг. На додачу ще й пограбували. Врятувала лише поліція, яка випадково там проїздила …

Читайте також: Нас убиває байдужість, безхребетність і безпринципність – письменник

Черкаси – троє дітей більше доби були замкнені в квартирі. Без їжі. Сусіди не звертали увагу на те, що відбувається за дверима квартири і взагалі, що відбувається із сусідами. А діти, напевне, кричали ….

Черкаси – викликали чоловіка з квартири під приводом того, що хтось зачепив його машину. Типу сусіди по будинку. Почали бити. На всі крики про допомогу люди відверталися, робили вигляд що нічого не помічають.

Ніхто навіть не викликав поліцію. Навіть ті, хто вигулював собак або забирали їх і йшли далі, або втікали до під'їзду.

Якби все ж таки не сусідка з 9 поверху, яка почала кричати, що викличе поліцію і її таки викликала, то його могли б і забити до смерті.

Результат – зламана рука в двох місцях, інші травми. Хто бив – відомо (місцеві "синяки"). А що буде в роботі поліції – побачу. Адже про одного з нападників достеменно відомо, що за нього вже кілька разів "вирішували питання".

До речі на наступний день ще й порізали колеса в машині.

Байдужість таки вбиває…

Сергій КОСТЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter