Проблемою нацбезпеки, збереження територіального устрою може стати жлобство влади – експерт

До проблеми «розмитнення авто» та нацбезпеки («Яка влада – такий і народ?»).

Свідоме створення умов, за яких левова частина українців не змогли б придбати більш-менш сучасне авто, стоїть у одній площині з закриттям шкіл і ліквідацією доступної охорони здоров'я.

І те і інше призводить до зовнішньої вразливості держави через дурість, бідність, вимирання й незадоволення власним урядом-державою. Звичайно, Великий Жлоб не про це думав, коли змусив українців купувати «Запорожці-Ланоси» на ЗАЗі і якісь китайські «Джілі», іржаві ще до фарбування на "Богдані».

Увівши повну заборону світових авто, старших за 4 роки, в Україну, «Порошенко і Б» хотів змусити тих, хто має трохи грошей, купувати його автоподібне лайно, а тих, у кого їх мало, ходити пішки. В т.ч., водити дітей у школу в сусіднє село й на вихідні – у лікарню в сусідній райцентр (бо свою вже скоротили).

Зрозуміло «і дурню», що опускання цілого «великого європейського» народу в кам'яний вік у час, коли світ переповнюється надміром недорогих уживаних високотехнологічних автівок у чудовому стані, це щонайменше свідомий злочин проти людяності, бо ж реально призводить до паралічу життєдіяльності, смертей, відставання в розвитку і масових незадоволень.

В Києві – одна з перших ластівок масових протестів через заборону ввезення й легалізації «іномарок», старших за 4 роки. Сотні тисяч західноукраїнців (і не тільки) уже завезли «вживані автівки старше 4-ох» в Україну й тепер, відповідно до розпорядження Жлоба, мусять що п'ять днів вивозити їх за кордон (!) або платити Жлобу хабарі через його митників.

Жлоби не знають, що пенсіонер має 50 доларів на місяць, учитель – 100-150, а середній офіцер – 200-300 (при цьому тільки комунальна плата – десь 100). І, отже, певними родинними зусиллями ці категорії населення, що формують основи нацбезпеки (виховання, освіта й армія), можуть придбати у ЄС «Фольксваген» за 1 тис. євро або «Патрол» – за 2. І ці «вживані» автівки таки будуть служити довше й краще, ніж нові «ЗАЗи», «Джілі» та ін. автоподібні створіння.

Читайте також: Автопротесты: украинцам не дают покупать машины по доступной цене – юрист

Переконаний, що в разі перемоги жлобства над почуттям безпеки і здоровим глуздом (чули про такий у НИХ?), саме «проблема авто» стане першим поштовхом до реальної федералізації.

І почнеться вона не зі Сходу, а з Заходу. Якийсь такий Західний край легко (і, схоже, цілком справедливо) проголосить «децентралізацію» й поставить Київ уже перед здійсненим фактом: у межах теперішніх кількох областей після, звичайно ж, відповідних установчих зборів народних представників діє новий закон про безмитне ввезення на територію краю будь-яких автозасобів.

Звичайно, перед цим буде перепідпорядковано МВС та інші центральні органи влади. Замучені київським і донецьким жлобством, громадяни західних областей приблизно 100-відсотково підтримають свою новообрану владу й візьмуть під контроль усе, що там є, включно з в'їздами-виїздами у «континентальну» Україну й кордон.

Ще до змін у Конституції «центру» буде запропоновано сприймати як належне автівки із реєстрацією Західної України. Натомість західняки не будуть блокувати дороги і дозволять автівкам з України заїжджати на їхню територію й на кордон. Буде – взаємовигідно й прийнятно для обох сторін. Тоді влада муситиме дозволити вільне ввезення й реєстрацію авто й у інші області. Або поглибить федералізацію тим, що обмежить права громадян у інших регіонах України (доки ті не повстануть).

А може бути й ще простіше – страйк і повне блокування всіх держустанов у кількох областях «до вирішення питання» з дозволом на ввезення без обмеження й плати та експлуатацію вживаних авто. Тоді для запобігання федералізації Києву доведеться наступити на горло своїм жлобам і дозволити всім українцям їздити на якісних і недорогих авто. Наші громадяни із Західної України вже сіли на недорогі, але шикарні BMW, «Ауді», Ніссани», «Тойоти» тощо, і на ЗАЗи чи ВАЗи вони вже не захочуть. Свободу – не спинити.

Отже, проблемою нацбезпеки, збереження територіального устрою може стати оте саме жлобство влади. Думалось, що тут «народ і партія» – не єдині. Проте, як з'ясувалося, у «партії» жлобів є союзники серед «народу»! Є й такі. Вивчення питання вказало на з'єднувальний пристрій між «партією» і «народом». Це – жаба. Не повірив би, якби сам не прочитав. І не звернув би уваги на те, якби автор не був журналістом з освітою в ЄС. Не втримаюсь і – анонімно, бо автор – патріот, гарна людина і ще має шанс побороти не кращі людські риси – наведу частину одного з його постів, які б я назвав як символ «майнового шовінізму з виразною ненавистю до людей, у тому числі, за національною ознакою»:

«Певний час тому на вулицях Києва я почав відчувати дискомфорт. Систематично помічаю, як хамськи і небезпечно поводяться автівки з європейськими номерами PL, EST, LT… Спочатку, грішним ділом, подумав, що то так їздять європейці, але так масово – нереально – не їхній менталітет. І потім зрозумів, що це наші хахли дорвалися до дешевих європейських автівок і розуміючи повну безпорадність МВС щодо обліку ввезення авто, почали форсити на цих автах. Бидло допалося до "іномарок", як свого часу бидло допалося до шевролєтів і ланосів, та почало вбиватися і вбивати від перевищень швидкості та власної дурості. Зараз друга хвиля бидла проявилася на нерозмитнених автівках і вона вже їздить на швидших автах, ніж шевролє і ланоси.» Кінець цитати.

І це – ми, українці. Виправдовується, що «стояв на Майдані». То це тепер виправдання будь-якій дурості чи підлості? Може, хтось не просто «стояв», але мовчить про те? Той, хто робив гідний вчинок, аби його використовувати для досягнення якихось цілей, насправді, робив не гідний вчинок, а готувався до ґешефтів. Гідні – мовчать. А найкращі – вже лежать.

Читайте також: После уплаты налогов и пошлин в Украине, иномарка подорожала в шесть раз. ФОТО

Отже, якщо ви – вчитель, військовослужбовець або науковець, і якось таки зберете тисячу євро на авто, то будете «бидлом, що дорвалося до іномарки» (безвідносно до «стояння» на Майдані). Автор не помітив, що ті, хто купує недорогі авто за останні гроші, – береже транспорт, а права – не купує.

Тобто, це якраз безпечні водії. І – навпаки: «форсять» ті, хто має (краде) гроші, бо і права купив і за ремонт розрахується. Автор, що придбав скромне авто за дурні гроші та ще й у кредит, аж злістю заходиться від думки, що інші зможуть заплатити менше і взяти краще. Відомий журналіст, жив і навчався у ЄС…

Жаба – вона й в Україні жаба… Слава Богу, що не кожен її пускає до свого серця. Якщо воно є. Але після того цитованого «посту» бачу, що Україна має менше перспектив.

Василь ЛАПТІЙЧУК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter