Прокуратура закрила справу проти екс-заступника генпрокурора Каська

Київська місцева прокуратура N6 закрила справу проти колишнього заступника генерального прокурора Віталія Каська. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"Київська місцева прокуратура N6 закрила кримінальне провадження за підозрою колишнього заступника генерального прокурора України Каська у вчиненні шахрайських дій і використання підробленого документа при здійсненні приватизації житла у Києві", – йдеться в повідомленні прокуратури.

Прокуратура встановила, що органи попереднього розслідування не отримали достатніх доказів для доведення винуватості Каська в суді, а встановлені порушення є малозначущими для притягнення його до кримінальної відповідальності.

У зв'язку з цим процесуальним керівником – прокурором Київської місцевої прокуратури №6, було прийнято рішення про закриття провадження щодо Каська на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України.

У даний час законність прийняття рішення про закриття кримінального провадження перевіряється прокуратурою міста Києва.

Читайте також: Тимошенко переконана, що небажання боротися з високопосадовою корупцією ховається за імітацією

Відомо, що в березні за зверненням тодішнього генерального прокурора Віктора Шокіна суд заарештував трикімнатну квартиру Каська. Генпрокурор спирався на матеріали досудового розслідування відносно працівника прокуратури, який "шляхом вчинення шахрайства, а саме надання недостовірної інформації про відсутність постійного житла в Києві та завищення фактичної кількості членів сім'ї, протягом 2010-2014 рр. незаконно заволодів квартирою, розташованою на території Києва".

Читайте також: Припиніть тиск на Віталія Каська! Заява Transparency International Україна

Сам Касько стверджував, що отримав квартиру згідно з розпорядженням Генпрокуратури в 2008 р., приватизував її в 2014 р. і відзначив це в декларації.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter