Ukrainianwall.com


Прокурор Дніпропетровщини відхрестився від звинувачень Корбана

Ukrainianwall.com
Октябрь 30
12:35 2014

fedik_KorbanРоман Федик заявив, що замгубернатора Дніпропетровщини Геннадій Корбан висунув безпідставні звинувачення на адресу прокуратури.

Прокурор Дніпропетровської області Роман Федик в інтерв'ю журналістам центральних каналів повідомив наступне:

«Прокуратура не має жодних важелів впливу на втручання у виборчий процес. Все, що залежить від органів щодо дотримання вимог виборчого законодавства, прокуратурою виконується повною мірою відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час організації та проведення позачергових виборів народних депутатів органи міліції в ЕРДР внесли відомості по 21 фактом за заявами про порушення виборчого законодавства. Проводиться досудове розслідування. У даних кримінальних виробництвах прокуратура області здійснює процесуальне керівництво.

Всі заяви, які зареєстровані на Дніпропетровщині, а це більше 100 штук, зафіксовані і занесені в журнал єдиного обліку. Всім їм надається правова оцінка. Ніяких заяв і скарг від Штабу національного захисту в органи прокуратури не надходило.

Масових фальсифікацій, які б вплинули на результати виборів, не зафіксовано. В цілому вибори пройшли законно, об'єктивно, прозоро, що було відзначено міжнародними спостерігачами.

Що стосується результатів виборів, якими б вони не були - це вибір людей і його треба прийняти.

Згідно Закону України «Про вибори народних депутатів України», рішення, дії чи бездіяльність, що стосуються виборів депутатів, можуть бути оскаржені у відповідній виборчій комісії та суді. Розслідування злочинів за фактами порушень виборчого законодавства здійснюється слідчими підрозділами органів внутрішніх справ.

Що стосується ультиматуму і звинувачень з боку заступника ОДА - кожне слово, кожен факт мають бути обґрунтовані, підтверджені.

Не красить посадова особа такого рівня виносити свої емоції і порожні звинувачення в широкі маси громадськості, тим більше некоректно висувати свої вимоги у вигляді ультиматуму Президенту нашої держави. Такі дії не додають авторитету органам державної влади та впливають на рівень довіри до неї ».

Нагадаємо, заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан висунув президенту Петру Порошенко ультиматум з вимогою звільнити прокурора області Романа Федика.

ІА "Наш Район" за матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

Источник
0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Опрос

Отступит ли Путин в своей агрессии против Украины?


Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн переводчик текста