П’яний чиновник – потрiйне бидло

П'яне бидло на дорозі в незалежності від соціального статусу – це злочинець. А п'яний чиновник хоч і колишній, який дозволяє собі хамити та погрожувати людям – потрійне бидло, яке заслуговує на повний громадський осуд і обструкцію. Таких не варто запрошувати на ефіри та взагалі давати слово в ЗМІ.

Але особисто мене в історії з екс-нардепом і екс-міністром Євгеном Червоненко, хоча я був про нього трохи кращої думки, зацікавило інше. На якій такій підставі тодішній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі подарував Червоненку автомат? У нас наразі не має, на жаль, законного вільного продажу зброї, а голови ОДА не мають законного права вручати нагородну зброю. Роблю з цього висновок, що Саакашвілі перевищив свої службові повноваження і причетний до незаконного обігу зброї.До слова, якщо це приватний подарунок, то чи вказав його екс-голова облдержадміністрації в декларації?

Читайте також: Цікава англійська. В Коцюбинському розписали східці неправильними дієсловами. ФОТО

Завтра ж звернуся до правоохоронних органів, щоб перевірили всі ці факти на відповідність чинному законодавству, а то виходить – друзям все, а народу – закон.

Окрім цього продовжую наполягати на негайному розгляді парламентом нашого законопроекту "Про цивільну зброю і боєприпаси"!

Всі люди рівні і мають право на самозахист з допомогою вогнепальної зброї.

Iгор МОСiЙЧУК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter