Роман-бестселер української письменниці буде екранізовано

Компанія FILM.UA Group придбала права на екранізацію роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія», що у 2014 році вийшов у «Видавництві Старого Лева». Розпочалися переговори з потенційними закордонними партнерами щодо копродукції.


Роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович у 2014 році став переможцем всеукраїнської премії «Книга року ВВС», а також отримав особливу відзнаку «Форму видавців» у Львові та премію «ЛітАкцент року». Книга стала справжнім бестселером в Україні. У 2016 році в австрійському видавництві Residenz Verlag вийшов німецькомовний переклад роману, який отримав назву «Паперовий хлопчик» (Der Papierjunge). А влітку 2016 року книгу було видано у Польщі.

Читайте також: В Дніпрі відкрили перший в Україні музей АТО. ФОТО

«Зараз йде активна робота над концепцією майбутньої екранізації, а також почалися переговори з потенційними партнерами поза Україною. Вже у лютому ми плануємо його представити в рамках European Film Market в Берліні. В першу чергу, ми ведемо пошук партнерів на тих територіях, де книга вже була видана – у Польщі, Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Читайте також: Люди, що може бути краще за 21 сторіччя?

Роман описує Станіславів (нинішній Івано-Франківськ) під владою Австро-Угорської імперії – ми дуже мало знаємо про цей період і про побут людей в цій частині України, а насправді це надзвичайно цікавий етап, який необхідно показати, – зазначає продюсер картини Надія Зайончковська.

Видавництво Старого Лева

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter