Розенко: Нинішній Кабмін не підвищуватиме пенсійний вік

Нинішній уряд і влада не вживатиме кроків щодо підвищення пенсійного віку, повідомив віце-прем'єр України Павло Розенко.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Я хочу вам сказати про те, що у нас немає ніяких зафіксованих зобов'язань підвищувати пенсійний вік. Цього немає ні в Меморандумі з МВФ, ні в наших зобов'язаннях перед іншими організаціями. І хочу вам сказати, я переконаний, що нинішній Уряд і нинішня влада не зроблять ніяких кроків щодо підвищення пенсійного віку ", – сказав він.

Розенко заявив, що підвищення пенсійного віку для жінок триває, так як стало наслідком реформи попередньої влади Януковича-Азарова в 2011 році.

"Адже я просто всім нагадаю, підвищення пенсійного віку для жінок триває і зараз, поступово. І це є наслідком тієї реформи, яку провів свого часу Янукович-Азаров в 2011 році", – сказав Розенко.

Читайте також: Підвищення податків для підприємців: курс на кріпосництво?

Він вважає, що підвищення пенсійного віку жодним чином позитивно не вплинуло на дефіцит бюджету Пенсійного фонду, який в порівнянні з 2011 роком суттєво зріс, тому що проблема Пенсійного фонду полягає зовсім не в питанні підвищення пенсійного віку, а в низьких доходах.

Читайте також: Накопичувальна система: що буде з пенсіями в Україні з 2017-го року

"На сьогодні понад 50% працюючих громадян або не сплачують податків у Пенсійний фонд, або сплачують їх не в повному обсязі. І треба всім нам зрозуміти, всім працюючим, що ми платимо свої податки не абстрактній державі, яка невідомо куди їх там діває, ми сплачуємо податки зі своїх зарплат своїм рідним і близьким, які сьогодні знаходяться на пенсії. І коли ставиться державі або представникам влади питання – чому в нас такі низькі пенсії? – Єдина відповідь на це запитання полягає в тому, що низькі пенсії у нас тому, що у нас не прийнято в повному обсязі і чесно платити податки", – переконаний Віце-прем'єр.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter