Само небо заплакало від почуттів

Це було незабутнє виконання пісні "Мить", найкраще з того, що я тільки чув і бачив, і це був абсолютно неймовірний концерт у Лісичанську, і це були абсолютно неймовірні люди, які співали разом, вигукували разом "Героям слава!" так щиро та так сильно, так вистраждено, як тільки можуть це робити люди, які живуть на фронті, там, де за всі ці слова вбивали, де в 20 кілометрах проходить передова, де захищають Україну наші воїни.

На останньому куплеті пісні "Мить", яку Вакарчук присвятив українським героям, пішов сильний дощ, само небо заплакало від почуттів.

"Я знаю, що це дуже не проста тема для багатьох з вас. Я знаю, що ви всі дуже чекаєте, коли нарешті прийде мир у ваші оселі, і коли прийде мир у нашу країну. Я знаю, що це найбільше, що вас хвилює. Але правда в тому, що мир прийде тоді, коли ми з вами навчимось його захищати. Мир прийде тоді, коли ніхто не землі не захоче просто так прийти і забрати нашу землю. І мир прийде тоді, коли кожен з нас як один, як ті, хто тут стоять на концерті, будуть захищати нашу рідну землю. Мир прийде не від політиків – мир прийде від кожного з вас, від кожного з нас, від того, як ми будемо працювати кожен день. Від того, як ми будемо чесно виконувати свої обов*язки. Від того, як ми будемо відстоювати свої права. Від того, як ми будемо допомагати тим хлопцям, які стоять на передовій всім, чим можемо. Так як сьогодні робимо це ми. Так як сьогодні робите це ви. Дякую вам за це! Ця пісня – про наших героїв!"

"Слава Україні! – Героям слава!"

Подивіться це відео до кінця, це не може залишити спокійним.

Читайте також: Ставший в Киеве копом АТОшник рассказал о смене на вокзале

Юрий БУТУСОВ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter