Сергієнко: Рівень сплати за “комуналку” свідчить – тарифи непідйомні

Невтішна статистика по оплаті комуналки: в листопаді народ сплатив лише 64,6% нарахованих сум, рік тому було 80%. Це наочно свідчить – тарифи непідйомні. Таку думку висловив директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко.

"Саме зараз беззаперечно можна твердити: підняття вартості газу урядом Гройсмана (що викликало зростання тарифів) є помилка, яка може стати фатальною. В Тбілісі центральне опалення вмерло, коли народ заплатив лише 30%… У нас в Сумський області рівень платежів – 21,6%(!), а субсидії там отримують 64,6%", – написав Сергієнко на власній сторінці у Facebook.

Читайте також: "Ціни на газ втричі більші, ніж мали би бути" – австрійський професор. ВІДЕО

Класична дитяча мудрість "багато хочеш, мало отримаєш", вчергово підтвердилась, вважає експерт, бо рік тому за листопад нам нарахували 5,6 млрд. грн., а через рік захотіли отримати майже 9 млрд., а отримали – дулю, люди заплатили близько 5,7 млрд., тіж самі гроші…

Читайте також: "Опалювальний сезон": Квартал 95 випустив відеопародію на нові тарифи за "комуналку"

"Ніякі державні дотації, назвіть їх хоч субсидіями, хоч чортом лисим, не врятують галузь ЖКГ та "Укргазовидобування", якщо люди не будуть платити", – вважає Сергієнко.

Галузь, що сидить на державних дотаціях й не розвивається, все одно приречена, – вважає експерт, – вже зараз заборгованість бюджету по субсидіям перед ЖКГ – 18 млрд. грн…".

Читайте також: "Нафтогаз" був і лишається монополістом на газовому ринку України – Сергієнко

"Це, щоб ви розуміли, пане Павло Розенко та пан Андрій Рева, те, що розуміють усі – субсидії допомагають не людям, вони йдуть в кишені олігархів та міністрів, що мають інтереси в ЖКГ та газі… Може наш уряд стане у Новому році розімніше? З Новим роком!", –резюмував Сергієнко.

директор аналітико-дослід центру "Інститут міста"

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter