Шлях Путіна до Гааги розпочався – Геращенко

Головна тема стрічки на фейсбуці – суд. Панівні настро – традиційні для украінського сегменту фб – прокльони, "зрада", "всьопропало", "всепрограли", "гади", "подали позов через три роки", "поганий позов подали" тощо. Все як завжди.

Читайте також: Суд у Гаазі: 3:1 на користь України

Друзі. Світ несправедливий і жорсткий. Для вас це новина? Росія – сильний, агресивний і підготовлений ворог, зокрема в юридичній сфері та дипломатіі. Для вас це новина? Суд – це процес і змагання сторін. Для вас це новина? Процес тільки розпочався, й усе ще попереду, наше доведення правоти і правди також. Шлях Путіна до Гааги теж розпочався. Наше завдання – цей шлях максимально прискорити, попри лемент про "зраду", всезнайок і вічних опозиціонерів.

Й от зараз ті, хто готував цей позов, який суд прийняв, визнав юрисдикцію, визнав, що ми діємо за процедурою, визнав, що подіі на Донбасі підпадають під Конвенцію про фінансування тероризму, але на цьому етапі суду треба більше доказів (Грузії не вдалося все це пройти в суді, нашим вдалося, ви це усвідомлюєте?!), так от усі, хто гарував, аби був перший юридичний міжнародний вердикт щодо Криму, зараз потроять свою роботу, свої зусилля, щоб у судовому процесі щомісяця доводити нашу правду і правоту. А всі, хто горлапанить у соцмережах про "зраду", займуться улюбленою справою – продовжуватимуть розганяти "зраду"…

Читайте також: Не слід очікувати чогось надзвичайного від міжнародного суду – політолог

Світ таки несправедливий. І перш ніж кричати, подумай, що ти сам зробив для Украіни в будь-якій сфері. Візьми і зроби).

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter