Синоптик попередила про дощі на Благовіщення

Як воно буде завтра, спитаємо сьогодні у західних мешканців України.

Бо саме з західної частини почне на Благовіщення поширюватися атмосферний фронт, який вже ллє дощами та знижує температуру повітря.

Тому 7 квітня у більшості областей України відбудеться повернення до кліматичних норм, які останніми днями били усілякі рекорди.
Наприклад, середня добова температура 4 квітня, за даними Центральної геофізичної обсерваторії, перевищила багаторічні показники, була вище +15 градусів, що вже вважається характерним для літа.

1 квітня була найтепліша ніч у Києві, 2 квітня – найтепліший день, +23,1 градус, 3 квітня – найтепліша ніч за 137 років спостережень.
Словом, побігали, погралися і додому – у кліматичні норми.

Читайте також: Якої погоди чекати учасникам Київського півмарафону цієї неділі

Завтра у більшості областей протягом дня температура повітря становитиме +9+13 градусів, на заході місцями +5+8 градусів. І лише східна частин включно з прилеглими областями, а саме, з Дніпропетровською, Запорізькою, Полтавською та Сумською, ну, й зрозуміло, що з більшістю південних областей та Криму ще покаже температурний комфорт, +14+18 градусів.

Читайте також: На Україну йдуть дощі та суттєве похолодання – прогноз

Дощі охоплять більшу частину України. На заході, переважно у Карпатах та поблизу, можливий мокрий сніг. Лише на Луганщині та Донеччині буде без опадів. А надвечір й західна частина України почне звільнятися від опадів.

Кияни, такого дива синоптичного, як сьогодні, завтра не буде. Буде, щоправда, інше, але менш комфортне: у столиці на Благовіщення дощ та зниження температури повітря до +9+12 градусів.

Хоч яка там погода, хай нам будуть лише хороші звістки.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter