Синоптик розповіла, коли чекати потепління

Надивилися серіалів із відповідними слоганами про Вінтер із камінг і – не забарилося.

Зайве розказувати, що наробив і скільки насипав посеред білої квітучої весни білий квітневий сніг. Бо усі новинні стрічки, радійні повідомлення, телекадри, лавина фотографій в мережах та розмови на роботах й у транспорті – все заповнено великим білим снігом поточних днів.

Лише ось нам фото теперішнє космічне – перше. Тому я одразу тікати до прогнозу на завтра.

Читайте також: На Харківщині припинили навчальний процес через снігопад. ФОТО, ВІДЕО

У четвер сніговий циклон нарешті залишить нашу територію і піде на північний схід. Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Херсонська, Миколаївська та інші області, які зачепила небезпечна негода, зможуть перевести подих і позализувати синоптичні лапи снігу, хуртовин та заметів. Там прояснить, опади припиняться і навіть вийде холодне сонце подивитися на це біле диво.
Але щось в нашому данському королівстві метеорологічному й далі неспокійно.

З Балкан до нас готується стрибнути черговий циклон. Його добре видно на фото зі супутника. Звати його Петер – див. карту третю.
Тому завтра на південному заході України очікується складна погода.

В Одеській, Вінницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, південній частині Львівської та Закарпатської областей очікується дощ та мокрий сніг. Плюс сильний вітер. А це означає, що якщо піде сніг, то у поєднанні з вітром буде непереливки на дорогах і в горах. Будьте дуже уважними до себе та до прогнозу погоди.

Читайте також: Дніпро вночі накрила заметіль – школи закривають

Решта території – друга карта прогнозу опадів на 20.04 – буде у сухому повітрі.

Температура. Вночі заморозки, вдень 0-6 градусів тепла, лише в Приазов'ї буде тепліше, до +9+11 градусів. У Києві завтра без опадів. Вночі або близько нуля, або до невеликих мінусів, вдень +4+7 градусів. Поступове потепління почнеться з 23 квітня, проте ночі ще залишатимуться холодними.

Будемо гріти один одного теплою підтримкою у ці оксюморонні арктичні часи південних циклонів.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter