Синоптик: Завтра в Україні суттєва зміна погоди

Завтра в Україні – суттєва зміна погоди.

Мало того, що йде потепління, яке є приємним фактом, але на наші голови стрибатиме мігренями та порушенням артеріального тиску, так ще й опади завтра привалять.

Атмосферний фронт принесе сніг, мокрий сніг та дощ.

Оскільки найтеплішою буде західна частина, то ймовірність періодичного дощу найвища саме там. В Ужгороді вже сьогодні зранку було до +3, а завтра можуть бути усі +7. У Львові очікується до +4+5, у Чернівцях до +6. Одним словом, захід завтра дуже теплий та з дощами.

На решті території України аж так тепло не буде, або близько нуля, або невеликі "мінуси", і у більшості областей випадатиме сніг та мокрий сніг. Відрізнятиметься східна частина, у Луганську, Донецьку, Харкові суттєві опади малймовірні і холодніше. Вночі у Харкові, Донецьку до -12, а в Луганську до -15. Вдень -4-10.

Читайте також: Чому необхідно дозувати використання соцмереж. Досвід блогера

Ще несподівано холоднуваті та явно південніші Дніпро та Запоріжжя, вночі до -11, вдень до -4-6 градусів. Також і там опади.

Синоптична фішка завтрашнього дня – сильний вітер.

У Києві завтра – негода. У столиці очікується мокрий сніг, посилення вітру і протягом дня близько нуля.

Тому водіям б радила на один день залишити машину і вивчити нюанси маршруточних перегонів. А тим, хто завтра збирається замовляти таксі, зробити це значно раніше, або взагалі також на маршрутку або метро.

Читайте також: Темна сторона "ідеального тіла"

І хоча тепліє, висока вологість повітря та сильний вітер знижують навіть вищу температуру. Тому завтра ті ж самі товсті підошви, шапки, шалики у мінімум два оберти і вологонепроникні куртки чи пальто.

Авдіївка: сьогодні -4 градуси, завтра вже -2 градуси, а 4 лютого +2 градуси і мокрий сніг з дощем.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter