Сьогодні моє терпіння луснуло, або Як в Uber начхати на клієнтів

Сьогодні моє терпіння луснуло, і я більше ніколи не користуватимусь послугами Uber. Мало того, що вчора їхній водій відморозився від мене, бо нібито чекав 9 хвилин(невідомо тільки де, бо я його не бачив) і тупо поїхав скасувавши замовлення, а на нову машину мені пропонували чекати 15 хвилин, але ж "мій" водій не міг далеко поїхати, бо щойно ж нібито "чекав" мене, але якось без зв'язку( Так з мене ще й зняли 25 гривень за скасування замовлення, про що я дізнався сьогодні зранку(!!!), коли оплачував іншу поїздку.

Читайте також: У Харкові сміттєвоз врізався в зупинку громадського транспорту. ФОТО

В результаті в мене не вистачило трохи грошей дати водію, бо після історії в понеділок, я беру з собою грошей "впритул" щоб заплатит за поїздку. Бо в понеділок приїхав аж занадто бадьорий водій(підозрюю деякі речовини додали йому бадьорості), в якого зовсім не було грошей дати решту, навіть гривні. Не розумію навіщо він брав замовлення з готівкою, якщо в нього зовсім нема готівки, причому він казав що працює всю ніч, отже йому хтось платив, чи він тільки по безналу катався? Дивина та й годі. В результаті ще мінус сорок гривень на рівному місці.

Читайте також: Єдина поважна причина для створення ДТП

Служба підтримки Uber загадково мовчить, хоча я писав їм і просив пояснити мені цю катавасію з баблом, причому навіть не повернути гроші, а хоча б пояснити! Нуль емоцій. Плюс геолокація працює жахливо, ще жодного разу не було так, щоб водій приїхав на місце куди я викликав машину і доставив мене туди, куди Я її замовив. Постійна відповідь: "в мене так висвічує", але я бл*ть замовляв НЕ ТУДИ КУДИ ТОБІ ВИСВІЧУЄ!!! Адреси Володимирська, 61 в Uber або не знають, або наполегливо пропонують мені стати вчителем, бо водії намагаються привезти мене саме під будинок вчителя) Короче, як і все в нашій країні бабло Uber Alles, а на клієнтів чхати.

Сергій РОМАНЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter