Сьогодні стартує продаж квитків на “Євробачення”

Квитки на пісенний конкурс "Євробачення-2017" надійдуть у продаж сьогодні, 14 лютого, о 20:15.

Близько 70 тисяч квитків будуть продані на 9 концертів пісенного конкурсу, що пройде в травні в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Зокрема, вони продаватимуться на 6 репетицій, два півфінали та фінал "Євробачення-2017". Про це повідомляє UA:Перший.

Читайте також: Дизайнери показали суть логотипу "Євробачення-2017". ВІДЕО

Ціна квитків варіюватиметься від 8 до 500 євро, а придбати їх можна буде на сайті www.concert.ua. Мовник-організатор цьогорічного конкурсу – Національна суспільна телерадіокомпанія України – залучила компанію "В Ticket", якій належить Concert.ua.

Виконавчий директор пісенного конкурсу "Євробачення" Йон Ола Санд розповів: "Ми раді, що квитки надійшли в продаж так швидко, попри деяку затримку. Впевнені, що НСТУ знайшла надійного партнера, компанію Concert.ua, і їхній сервіс стане найзручнішим способом придбати квитки на довгоочікувану подію для величезної кількості фанів "Євробачення" з різних країн. Також ми переконані, що всі, хто придбає квитки, чудово проведуть час в Києві уже цього травня".

Читайте також: Якою буде сцена "Євробачення-2017". ФОТО

Нагадаємо, що 62-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2017" навесні прийматиме столиця України. У конкурсі братимуть участь 43 країни. Це рекордна кількість, яка за всю історію "Євробачення" повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Головною ареною стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали "Євробачення-2017" у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter