Спецслужби РФ готують провокації на території Одеської області 2 та 9 травня – ГУР

Спеціальні служби РФ готують проведення провокаційних заходів антиукраїнської спрямованості на території Одеської області під приводом відзначення річниці вшанування жертв подій в Одесі у 2014 році (2 травня) та Дня перемоги (9 травня). Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

У ході акцій очікується провокування протестуючими сутичок з патріотично налаштованими активістами і співробітниками правоохоронних органів. Події у проросійських ЗМІ висвітлюватимуться як загострення міжнаціонального конфлікту на Півдні України.

Читайте також: Організаторами масових заворушень в Одесі 2 травня є Долженков і Мефьодов

"У цілому інформаційна кампанія підконтрольних Кремлю мас-медіа буде спрямована на нав'язування міжнародній спільноті переконань про утиски національних меншин в Україні зі сторони праворадикальних рухів і української влади та нестабільність безпекової ситуації у нашій Державі", – йдеться у повідомленні.

Метою цих заходів є спричинення суттєвого негативного впливу на міжнародний імідж України в контексті проведення конкурсу "Євробачення-2017".

Читайте також: "2 травня. Російський слід": прем'єра документального розслідування про одеську трагедію. ВІДЕО

Прокуратура Одеської області звернулася до одеситів, гостей міста та області з проханням не піддаватися на провокації, зберігати спокій та правопорядок, а також утримуватися від участі в несанкціонованих заходах масового характеру та запобігти участі у подібних акціях своїх рідних та близьких.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter