Співробітники ФСБ Росії і “МДБ” самопроголошеної ДНР змушують бойовиків воювати на передовій – розвідка

На Донбасі співробітники ФСБ Росії і "міністерства держбезпеки" самопроголошеної ДНР (МДБ, охранка) змушують особовий склад "республіканських силових структур" воювати в складі передових підрозділів бойовиків.

Про це йдеться на сторінці Головного управління розвідки Міноборони України в Facebook.

У відомстві уточнили, що з 3 січня представниками ФСБ РФ спільно з т.зв. "МДБ ДНР" розпочато заходи з примусового залучення до бойових дій у складі передових підрозділів 1 АК (Донцьк) ЗС РФ особового складу т.зв. "республіканських силових структур".

Читайте також: Риторика і дії Росії щодо України змінилися кардинально – Снєгирьов

"Продовжується зниження рівня укомплектованості особовим складом передових підрозділів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ внаслідок невдоволення військовослужбовців умовами служби та втрати мотивації до її продовження, що змушує командування російських військ застосовувати додаткові заходи для комплектування вакантних посад", – йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що як правило, до передових підрозділів військовослужбовці направляються з метою перевиховання, з числа тих, які будь-яким чином проявили невдоволення діяльністю російських окупаційних військ і місцевою владою, або без оформлення дозволу ФСБ РФ перебували на території підконтрольній Україні.

Читайте також: Так выглядит российская быдло-оккупация Донбасса. ВИДЕО

"Посилюється невдоволення серед особового складу незадовільними умовами несення служби у підрозділах 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ), 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ), 7 окремої мотострілецької бригади (БРЯНКА), окремої артилерійської бригади (Хрустальний) та 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ. Командний склад, що прибув по ротації з території РФ, займається покращенням власного матеріально-фінансового становища за рахунок місцевого населення та підлеглого особового складу, що призводить до майже щоденного погіршення організації несення служби особовим складом на передових позиціях", – повідомляє розвідка.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter