Стало відомо, де з’являться нові веломаршрути в столиці. ФОТО

В столиці була розроблена концепція розвитку велосипедної інфраструктури (ДМА) і виділений план на 2017 рік. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

"Також, зараз швидко можливо облаштувати велосипедну навігацію парку Дружби Народів та якісно облаштувати маршрут на Трухановому острові, де негайно потрібно повністю обмежити рух автотранспорту", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Києві маршрутники заблокували обладміністрацію. ФОТО

Прогалина минулих років, коли в схеми організації дорожнього руху Київавтодор відмовлявся інтегрувати велосмуги під час ремонтів асфальтового покриття. Розробники концепції велосипедної інфраструктури разом з Асоціацією велосипедистів Києва проаналізували місця, де у Києві плануються дорожні ремонтні роботи та виявили більше 30 вулиць, де є можливість облаштувати безпечну велоінфраструктуру в рамках проведення капітальних ремонтів, зокрема це вулиці Раіси Окіпної, Русанівська Набережна, Костянтинівська, Володимирський узвіз та інші.

Читайте також: Принциповий велосипедист провчив водіїв під час затору. ВІДЕО

Додатково розробники велоконцепції виділяють наступні перспективні маршрути: "Оболонь-Поділ-Центр", "Виноградар – Центр", "Севастопольська площа – м. Олімпійська", "Куренівка – Центр", "Воскресенка – Московський міст", які потрібно реалізувати у найближчий час.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter