Стало відомо, яким буде слоган та логотип “Євробачення-2017”. ФОТО

"Celebrate Diversity", що українською означає "Шануймо розмаїття" – ключове гасло "Євробачення-2017", що відбудеться у Києві, повідомляє UA:Перший.

Читайте також: 24 учасники будуть змагатися за право представляти Україну на "Євробаченні-2017"

Слоган добре доповнює творчий дизайн цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого – традиційне українське намисто, що є не тільки найдавнішою жіночою прикрасою, а й вважається оберегом. Неповторності прикрасі надає саме те, що вона складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива.

"Celebrate Diversity" стане ключовою темою для усіх аспектів пісенного конкурсу цього року. Слоган і логотип події дають розуміння української культури та уявлення про те, що чекатиме на фанів, які приїдуть до Києва в травні. Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів, які вже активно готуються до пісенного конкурсу.

Читайте також: 7 книг Всеволода Нестайка, які ви повинні прочитати з дитиною

Нагадаємо, що вже завтра, 31 січня, відбудеться церемонія передачі символічного ключа від Євробачення меру Києва від Президента міської ради Стокгольма. Після цього розпочнеться жеребкування країн-учасниць до півфіналів.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter