Столичні комунальники “забули” покласти асфальт після ремонту теплотраси. ФОТОФАКТ

У Києві, на вулиці Петропавлівській, майже рік тому комунальні служби міста проводили заміну труб на теплотрасі, але "забули" по закінченню робіт провести ремонт дорожного покриття, зруйнованого під час робіт.

Про це написав на власній сторінці у Facebook Олександр Радчук:

"Шановний мер Києва, Кличко, Виталий Владимирович!

Вже майже рік, як на вулиці Петропавлівській, яка плавно починається з вулиці Бакинської (перетин Шевченківського та Подільського районів) комунальники поміняли труби на теплотрасі та "забули" покласти 8 квадратних метрів дорожнього полотна (асфальту). Цим створюють значні незручності для автомобілістів, адже рух цими вулицями відбувається всього на 2 полосах, тож один потік автівок має чекати/пропускати інший. Це створює затори, незручності та навіть ДТП в цьому районі.

Десятки звернень від громадян, в тому числі і на сайті 1551 нічим не допомагають. Їх лише фіксують, призначають "відповідальних" – і… нічого не відбувається.

Я не знаю хто за це відповідальний, хто має вирішити таку "глобальну" проблему, але блін – за рік 8 квадратних метрів асфальту (я спеціально порахував, при вашому зрості у більш ніж 2 метри, це всього 4 мери столиці по периметру).

Заасфальтуйте цю яму, я вас прошу. Визначіть нарешті відповідальних та зробіть це. Не дайте ямі відсвяткувати перший свій річний ювілей. Дякую.

Цей пост надихнув мене після розголосу щодо підрядника по ст.м. «Лівобережна». Тож друзі, долучайтеся, шерте це повідомлення. Ви так само можете невдовзі опинитися на цій дорозі і потрапити у дуже неприємну історію".

Читайте також: Кличко доручив перевірити якість ремонту на станції метро "Лівобережна"

Читайте також: СБУ викрила розкрадання сотень мільйонів гривень посадовцями "Київавтодору"

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter