Стосунки Трампа зі ЗМІ виглядають так: Оженився дурний та взяв біснувату

Розбираюся, хто проти кого воює. Трамп проти преси чи преса проти Трампа. Скажу вам так: у ВСІХ стріха поїхала. Преса явно не любить Трампа і намагається знайти підставу, щоб його опустити.

У той же час він охоче їй ці підстави підкидає. Однак, преса часто висмоктує скандали з пальця. Наприклад, історія з журналістом Сергей Ковальськи з Нью-Йорк Таймс. Журналіст, інвалід з нерозвиненою рукою, у вересні після 11-го написав, що в мусульманських кварталах він бачив людей, які раділи і сміялися загиблим людям. На той час він працював у Вашинтон Пост. Трамп навів його давню статтю як доказ того, що прихильники терористів існують в самій Америці. Журналіст сьогодні сказав, що він не пам'ятає, що писав тоді.

Читайте також: Как Трамп начал контролировать прессу

Трамп у своєму виступі критикував таку позицію і кривлявся, як він це часто робить. Коли виявилося, що журналіст має фізичні вади, то Трампу приписали, що він висміював саме ці вади. Актриса Меріл Стріп зі сльозами на очах викрила бездушного Трампа під час голівудської тусовки. Всі мейнстрімівські медіа кипіли від обурення.

Тим часом, спокійний аналіз ситуації , які зробили прихильники Трампа, показує, що він не перекривляв журналіста, а просто поводився у властивій для нього дещо комедійній манері. Він так кривлявся не вперше. А про ынвалыднысть журналыста навытьне знав. Себто сенсація роздута, як мильна бульбашка. Але не тільки ЗМІ , а й частина еліти взяли участь у травлі Трампа.

Тим часом, Трамп сам страшенно болюче реагує на критикуі на те, що пишуть про нього медіі. Кілька років тому журналіст газети таблоїдного типу побував у Трампа в маєтку на Палм біч і написав, що йому чи то не варто висуватися в президенти, чи то його не висунуть.

Читайте также: "Убирайся вон". Команда Трампа выкидывает журналистов за неудобный вопрос. ВИДЕО

У відповідь Трамп розповів сайту Стіва Бенона, нинішнього свого стратега, що той журналіст погано поводився, а ще сайт подав слова якоїсь подруги, яка там перебувала, що журналіст на неї хтиво дивився. Щоб ви розуміли: для політкоректної Америки, де дуже сильні феминістичні настрої, публічне звинувачення у хтивості чоловіка по відношенню до жінки є тавром, плямою на репутації.

Коротше, стосунки Трампа зі ЗМІ виглядають так: знайшовся дурний, та взяв біснувату, не було чого робить – підпалили хату.

Трамп ще раніше заявляв, що він намагатиметься змінити закон про наклеп, щоб преса не писала чорт зна що, а якщо напише, то щоб з неї можна було скачати бабло.

Мені здається, що в цій ситуації програють всі.

Юрій ЛУКАН

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter