“Страшно уявити сьогоднішні затори на виїздах з міста”, – синоптик потішила прогнозом на вихідні

Чотири вихідних попереду. Кому радість, кому гульня, а кому праця все одно. Чи на городі, чи за комп'ютером. Але погода, як завжди, потрібна нам усім. Бо скільки б ми не сиділи, зігнувши спину, при комп'ютерах чи не гнули спину на діляночках квітучих, все одно захочеться підняти голову до сонця і погріти носа. І вже хочу порадувати, що більшість носів будуть задоволені. Бо найближчими днями у більшості областей світитиме сонце, буде сухо, хіба десь пробігатимуть білі хмарки, то це – для красивих фотографій.

Температура повітря вдень коливатиметься в межах 17-23 градусів тепла. Так що гуляйте на здоров'я. Але. Якраз із завтрашнього дня суттєво похолодає у західних областях України і це похолодання ще більше посилиться 30 травня. Плюс висока вологість, періодичні дощі також комфорту не додадуть. Вдень буде десь в межах +5+10 градусів. Тому, якщо ви вихідними запланували подорож на захід України, будь ласка, візьміть із собою цей прогноз, а також теплішу одежу, міцні високі кросівки та парасолі. 1-2 травня ситуація на заході почне покращуватися.

Читайте також: "Сонця більше, дощів мало", – синоптик про погоду на завтра

У Києві найближчими вихідними гуляти можна і треба, працювати – вже як кому пощастить. Дощів ніяких серйозних не повинно бути, температура повітря комфортна, +21+23, хіба може трохи гойднутися в нижчий бік 30 травня. Але без якогось серйозного похолодання.
Тому сьогодні вже плануйте вихідні якнайкраще і візьміть запас їжі з собою в п'ятничну вечірню заміську дорогу. Страшно уявити сьогоднішні затори на виїздах з міста. Можна й зголодніти, поки виберетесь на трасу.

Читайте також: Через квітневі снігопади в Молдові ввели надзвичайний стан

Ось-ось починається найрозкішніша пора українського року, пора бузку та каштанів.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter