Страшно за свідомість наших дітей – журналістка про шкільний підручник з Історії України

Я зараз кричу, щоб ви розуміли!

Як навчити не любити історію своєї держави і виростити побільше вати в головах дітей. Просто. Почати треба в п'ятому класі. Півроку вчити про предмет і об'єкт історичної науки, історичні карти, топоніміку і визначення хто такий історичний діяч. Для зразка дослідження фотографії поставити фото першотравневої демонстрації 70-того року. Написати про спорідненість назв Русь-Росія. А потім написати лише про внесок Харківського університету в розвиток освіти, забувши згадати інші, старіші навчальні заклади – Острозьку академію і Києво-Могилянку.

Україна 17-18 століття – то не лише Слобожанщина. А освіта в Україні 19 століття – то не лише Харківський університет, жодним чином не применшуючи його заслуг.

Читайте також: Безкоштовна освіта, або Скупий платить все життя

Потім отаке: однією з найвизначніших подій в історії України XX століття вчені вважають Українську революцію 1917-1920 років. Жодного слова про Голодомор. Потім про Велику вітчизняну і чим вона від Другої світової відрізняється. Потім незалежність і Яна Клочкова.

Ми тут вдома дуже в нєдоразумєнії від цього дивного навколонаукового, дуже викривленого і не збалансованого курсу. Серед авторів довоєнного видання Олена Пометун, уродженка подмосковного Моніно, викладач Луганського державного університету, звинувачена Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» в переписуванні підручників з історії України та їх вихолощуванні.

Читайте також: Історія рано чи пізно повернеться, а ось із чим залежить від тебе

Моя дитина точно має так вивчати історію???

Агов, товариші реформатори. Це не може бути рекомендовано МОНом аж ніяк. МОНом це має бути заборонено. Пані міністр Liliia Hrynevych попросіть когось з адекватніших за авторів істориків це почитати.

Я прошу репосту, бо мені за свідомість дітей страшно. Перевірили уроки, називається(

Інна БІЛЕЦЬКА, журналістка

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter