Стратегічним танковим заводом під час війни керує раніше судимий за корупцію керівник тролейбусного депо

Зрада-зрадонька: ЦБТУ МОУ, себто Центральне бронетанкове управління Міністерства оборони України, в односторонньому порядку розірвало договор із Житомирським бронетанковим заводом щодо планового постачання в нашу армію партії БМД (бойова машина десанта) із вимогою повернути отримані в якості передплати кошти та сплатити 15 млн.грн. штрафних санкцій.

Наслідки: Державне оборонне замовлення на 2017 рік зірвано — армія не отримає техніку, а бійці на фронті у разі бойових зіткненнь із ворогом не отримають захист броні, у зв’язку із чим втрати наших солдат будуть у рази вищі, але кого то на Печерських пагорбах турбує чи колись взагалі турбувало?

Якщо ви скажете: Євген, то усе наклеп і брехня, бо в нас же Порошенко наче не щодня звітує про чергові перемоги та досягнення у виробництві сучасної зброї!

То я відповім: то все піар і маячня, яка далі виставкових взірців на жаль не йде. За які взагалі сучасні взірці зброї може йти мова, коли довбаний «Укроборонпром» не може здати у війська звичайні відновлені БМД??

А якщо ви спитаєте, як таке можливо, то я відповім: коли стратегічним танковим заводом під час війни (!) керує такий собі раніше судимий за корупцію керівник тролейбусного депо Михайло Мосін, то особисто мене зовсім не дивує, що за техніку завод гроші таки отримав, а наразі немає ані грошей, ані техніки.

Ба більше того, прокуратура таки відкрила декілька кримінальних провадженнь щодо розкрадання бюджетних коштів — одне з них на суму 77млн.грн. І підозрювані саме Мосін та його заступник Лозовий, але усі ті справи припадають пилом, бо пан Луценко надав команду спустити усе на гальмах.

Тож ці потвори й надалі «успішно» керують бронетанковим заводом, на якому добре навчились не бойову техніку створювати, а бюджет пиляти.