Суворий пес, який ненавидить Різдво, став зіркою мережі

Мабуть, кожен з нас напередодні Нового року ловив себе на думці, що не відчуває тієї святкової атмосфери, яка повинна панувати.

Схоже, такі почуття відчувають не тільки люди, але і тварини, у яких Новий рік не викликає особливих емоцій.

І судячи з результатів передноворічної фотосесії, весела атмосфера новорічних свят не змогла пробитися крізь сердитого і похмурого сибірського хаскі Анук, який занадто суворий, щоб посміхатися, навіть перебуваючи поруч з улюбленою господинею Жасмин.

Дівчина взяла Анук до себе, коли тому було лише 5 тижнів. Вона в той час страждала від психічного розладу і наявність пса в будинку повинна була заспокоювати її і налаштовувати на позитивний лад. Жасмин дуже прив’язалася до нового вихованця. Вона зазначає, що Анук вніс величезний внесок в її одужання.

«У Анук оманливий вигляд. У нього темна маска навколо очей, що надає йому похмурого вигляду. Але це не позначається на його характері. Він дуже добрий і спокійний. Куди б я не йшла, він буде йти слідом, немов маленька тінь. Коли мені погано, він це відчуває і розважає мене. З Анук мій настрій завжди на висоті».

«Коли я тільки взяла Анук, у мене не було роботи і друзів. Більшу частину дня я проводила в ліжку. Дякую Богові, що він послав мені хаскі. Анук заохочував мене вибиратися частіше на свіже повітря, і ми пережили разом багато хорошого».

Фотографії сумного хаскі свого часу просто підірвали Інтернет. З того моменту життя Жасмин і її вихованця змінилося. Тепер дівчина веде кілька сторінок в соціальних мережах і сайт, присвячений Анук і хаскі взагалі.

«Хаскі – унікальна порода. Вони дуже доброзичливі і вимагають багато уваги. Анук повністю змінив моє життя. І ми дуже щасливі бути в суспільстві один одного».

Тільки поглянь на цього сумного хаскі. За його зовнішнім виглядом здається, що він радий новорічним святам навіть менше, ніж багато похмурих людей. Але насправді він дуже щасливий (якщо вірити Жасмин).