Терещенко більше не хоче бути мером Глухова та переїжджає до Києва

Мішель Терещенко, який зараз є міським головою Глухова, заявив, що не буде балотуватися на виборах у Глухівській місцевій громаді, оскільки не є спеціалістом з місцевого самоврядування.

Про це він заявив журналістам, повідомляє Цензор.Нет.

Читайте також: Секрет сенсаційної перемоги Мішеля Терещенка у Глухові

"Так, я прийняв рішення і вже не буду висувати свою кандидатуру. У мене не було мети бути мером протягом 20 років. Я не спеціаліст у цій галузі і ніколи не хотів стати мером, особливо в Україні. І ось зараз вже є молоді люди, які можуть виконувати ці функції. Тому мені хочеться, щоб був кандидат від молоді Глухова, якому я передав би справи", – заявив Терещенко.

Читайте також: Екс-регіонал Андрій Деркач тягне до суду Мішеля Терещенка і газету "День"

При цьому, відповідаючи на запитання журналіста щодо можливого переїзду до Києва, де мешкає його дружина Олена Єскіна, Терещенко зазначив: "Мені здається нормальним, якщо чоловік хоче жити разом зі своєю дружиною".

Раніше Терещенко заявляв, що після своєї відставки планує переїхати до Києва, щоб допомагати своїй дружині, яка збирається балотуватися на пост мера столиці.

Вибори у Глухівській об'єднаній територіальній громаді мають відбутися у квітні-травні 2017 року. Після цього повноваження мера перейдуть до голови громади. До її складу, окрім Глухова, увійдуть села Некрасове, Привілля та Білокопитове.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter