Тимчук: У “ЛДНР” різко зросла кількість охочих оформити український біометричний паспорт

На тимчасово окупованих територіях Донбасу різко зросла кількість охочих оформити біометричний паспорт громадянина України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Читайте також: Рада Європейського Союзу остаточно затвердила рішення про надання громадянам України безвізового режиму

"У "ЛДНР" різко зросла кількість охочих оформити біометричний паспорт громадянина України. Відповідно, різко зросла кількість "фірм і організацій", які організовують поїздки на неокуповану територію Донбасу тепер не тільки за покупками і за зняттям коштів у банкоматах, а й використовують "паспортний фактор" у рекламі для залучення нових клієнтів", – написав він.

Тепер, за словами Тимчука, реклама так званих "шоп-турів" за українськими продуктами і ліками супроводжується інформацією про "можливості оформити український біометричний (нового зразка) паспорт".

Читайте також: Внутрішній безвіз

"Організація таких "турів" вже фіксується на маршрутах до Маріуполя, Волновахи, Бахмута, Костянтинівки, Сєвєродонецька та Лисичанська, також відзначені рейси до Краматорська і Покровська", – додав депутат.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter