Тітушки повертаються на київські вулиці. ВІДЕО

Столичні правоохоронці залучають так званих "тітушок" для стримування протестів у центрі Києва. Про це повідомляє у своєму "Фейсбуці" помічник народного депутата Семена Семенченко Юрій Зубар:

Знайомтесь, це тітушки з "Київської варти". Приватна структура, охоронна фірма, але яка виконує накази поліцаїв. Це саме вони були помічені під час нічних розгромів київських ринків та мафів. Це їх називають "армією кличка". Молодики, які під словами "охорона громадського порядку" мають картбланш від поліції на розбій, хуліганство та побиття людей.

Без жодних розпізнавальних знаків, із закритим обличчям вони вправно виконують накази ментів (що чутно на відео). Ви не зможете подати на них до суду, адже поліція їх не затримає і ніхто не попросить посвідчення. Вони вам розкажуть, як воювали в АТО чи як були на Майдані в складі 39 чи 100500 сотні самооборони. Згодом я викладу відео моєї розмови з їх координатором у штатському.

Ще зверніть увагу на відсутність номерних знаків на шоломах поліцейських. Для них взагалі закон не писаний? На них ви теж не зможете поскаржитись чи до суду подати. І після такого дехто ще має глузд нарікати на депутатів, які хотіли відкрити обличчя одному з таких невідомих "осіб, називаючих себе поліцейськими"? Прикро,що такі канали, як Громадське не звернули уваги на таку "дрібницю", зате проїхались по нардепам, що були з людьми постійно.

Читайте также: Ситуация критическая, возможен третий Майдан – экс-глава разведки

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter