Транспортный коллапс. В Киеве пробки, ругают Кличко. ФОТО.

Сьогодні 6 лютого, через снігопад проїзд і прохід вулицями Києва ускладнений, на дорогах затори. На окремих дорогах швидкість не перевищує 5 км/год, повільно йде рух і мостами через Дніпро.

На в'їздах до міста – також проблеми із рухом транспорту. Із боку Житомира транспорт фактично зупинився, а на Гостомельському шосе швидкість не вище 15 км/год. Із Броварів добратися до Києва можна не швидше 30 км/год.

До Вашої уваги коментарі, фото та відео блогерів, які стали свідками транспортного колапсу у столиці.

Рух містом майже неможливий. Автомобільне сполучення між лівим та правим берегом практично відсутнє.

Увага, питання – таке характерно лише для міст з корупційно-хаотичною парадигмою розвитку, чи (достатньо середні) снігопади так само паралізувати і європейські міста, з їх велосипедної та публічно-транспортною історією?

Хто жив узимку, хто що скаже?

Igor Lutsenko

8:30. Таке враження, що сьогодні усі проспали, мінімум на одну годину, не спав лише сніг. Місто стоїть у 10-бальних заторах, у дворі – жодного сліду від снігоприбиральної техніки, лише колія, протоптана тими, хто йшов на роботу раніше. Біля метро – працівники бідкаються, де взяти ще лопату, бо багато снігу, а скоро прийде перевірка. Тепер ясно, хто у всьому винен – проспала перевірка.

Ірина Міллер

В Киеве все стоят в пробке, ругают легенду бокса и наглых водителей, которые нарушают все мыслимые и немыслимые правила дорожного движения. Красный свет светофора, встречка, объезд по тротуару – исполняют всё, могут на бис.

Полиции не видать, а те кто есть оформляют ДТП? Вам страшно выйти из автомобиля и набить рыло наглому водителю?

Идиоты из Киевсовета призывают не ехать на машине, а воспользоваться скотовозкой, которая у нас называется маршруткой? А лучше останетесь в понедельник дома.

Бога нет? Нет, Он есть! Просто устал общаться с дегенератами, которые за 25 лет, даже в столице не установили камеры автоматической видеофиксации правонарушений. Кстати сегодня, именно эти камеры могли бы снизить уровень пробок и аварийности или принести в казну города/страны десятки миллионов гривен. За день. Без битых рыл.

Помните! Когда дегенераты и казнокрады говорят Вам, что на реформы нужны деньги, они всегда забывают добавить, что потом реформы эти деньги приносят. Проблема в том, что не им….

Подумайте об этом, в пробке время есть.

P. S. Хорошая новость, вместо камер нам вернут ГАИ.

Рауль ЧИЛИЧАВА

В Києві черговий транспортний колапс через снігопад. Жодної техніки, яка б чистила ключові транспортні артерії, не спостерігається… намагаюсь вже більше години добратися до роботи…

Victoria Voytsitska

Коли про неприбраний сніг виправдовувався Льоня Черновецький – було смішно. Артист був ще той. Ну, принаймні, від нього нічого і ніхто не чекав.

Коли у березні сніг паралізував Київ при Попові, а він в той час був у Відні, було не до сміху.

Але коли втретє чи вчетверте – одразу ж після випадання снігу за цю зиму, Київ стоїть у корках, питається: якого мера нам ще треба вибрати, аби він нарешті припинив займатися клоунадою, а почав прибирати вулиці? "Злочинну владу" ж вигнали. Чи нє?

Сергій Руденко

Читайте также: Кличко собрался потратить более 1 млрд гривен из горбюджета ради выгодной продажи недвижимости на Рыбальском острове

Такої лажі як зараз в Києві давненько не було.

Де снігоочисна техніка?

Їду півтори години.

Жодної снігоочисної машини.

Клічко "працює"…

Андрій Смолій

Добре, що Євробачення не взимку. Інакше проводили б його завжди. Була б технічна поразка усіх через неявку.

Oleksandr Cherevko

Юххууууу!

1 год 10 хв – 4 км подолано. Доповзли до Дарницького мосту.

Лариса Сарган

Сніжень в Києві закінчився, а сніг все валить та валить. І не важливо що мєр з "Удару", бо комунальні служби мабуть в нокауті та чекають на весну. Залишилось посміхатися дивлячись на стабільну сітуацію в Києві у зимку.

Borislav Bereza

Ул. В. Черновола.

Алексей Викторович

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter