Троян і Крищенко знялися з конкурсу на посаду голови Нацполіції

Виконувач обов'язків голови Національної поліції Вадим Троян та керівник Нацполіції Києва Андрій Крищенко зняли свої кандидатури з конкурсу на посаду голови Національної поліції України. Про це вони повідомили у Facebook.

"Прийняв рішення зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Національної поліції. Як патріот своєї професії не можу ставити під сумнів об'єктивність вибору керівника багатотисячного колективу поліції. В першу чергу це пов'язано з трагічними подіями на Київщині", – написав Крищенко.

Читайте також: Крищенко треба гнати в шию, це очевидно – нардеп

"Так буває – і треба поважати Закон. Прийняв рішення не продовжувати участь в конкурсній процедурі на посаду голови Національної поліції України. Моя думка – Голова поліції України повинен бути абсолютно легітимним, таким, що відповідає всім вимогам Закону – без поправок, дописувань та натяжок …

Мені не вистачило близько 20 місяців стажу для беззастережного проходження всіх критеріїв конкурсу. Я це приймаю, і як офіцер, не хочу ніяких поблажок і припущень", – заявив на своїй сторінці Троян.

Читайте також: Борис Малишев: Вплив політиків на українську правоохоронну систему – найбільша її проблема

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter