“Цілісність України – та ціна, яку ЄС, не вагаючись, заплатив би, аби не було війни”, – політолог

Цілісність України – та ціна, яку ЄС, не вагаючись, заплатив би, аби тут не було війни, бо ризикує втратити нафту й газ із РФ, отримати екол. катастрофу від можливих руйнувань АЕС, потоки біженців…

Тому сьогодні, незважаючи на риторику й різне тлумачення «Мінських домовленостей», ЄС, РФ (автор МД) і Порошенко є фактичними союзниками й співучасниками справи зміни тер. устрою і ліквідації суверенітету.

Проблема в них поки що лише з укр. населенням. Лідери ЄС нічим не винні українцям, а працюють на власного виборця, для якого важливо не те, що у нас, а те, що у них. Крім того, ЄС тисне на «гнучкого» ПОПа, аби той не визнавав РФ ні агресором ані терористом, бо на сьогодні ЄС – найбільший платник валюти в рос. бюджет і не хоче виглядати непривабливо – як фінансист тероризму й агресії (що є насправді).

Читайте також: Межа розбрату: чому зникає порозуміння між ЄС і США

ОБСЄ є лише додатковим механізмом інформування ЄС, який… (див. абзац перший). А з уваги на її переповненість росіянами та їхніми агентами та на те, що вони (в інтересах ЄС і РФ) наглядають, аби Україна не розпочала звільнення власної території, краще б вони звідти, взагалі, забралися геть.

«Норманський формат», як і МД, не є частиною ні національного права України, ні міжнародного. На відміну від Конституції й законів України, Статуту ООН тощо, Україна не зобов'язана виконувати «рішення» громадян із числа іноземців (француз, німкеня і росіянин), а посадова особа, що лобіює сепаратистські рішення тих іноземців, мусила б бути звинувачена в зраді Батьківщини. Перший слідчий СБУ, який прочитає Закон Про оборону й порушить проти Порошенка кримінальну справу («за фактом»), стане Генеральним прокурором або керівником СБУ.

Прийняття ВР закону про окуповані території означатиме, що держава, всупереч праву й глузду, не збирається завершувати АТО й звільняти українців з-під окупації. Банкова йде на поступки Кремлеві й залишає ці землі Росії.

Російсько-український конфлікт має глибокі історичні й психологічні передумови й лежить насамперед у гуманітарній площині – він пов'язаний з проблемою самоідентифікації росіян, котрі (конгломерат переважно фінно-угорських, кавказьких, середньоазійських, далекосхідних та ін. народів) в часи Петра-Катерини вирішили заховати ганебну сторінку багатосотлітнього рабства в татар і переписали власну історію так, ніби оті всі вони – десь із Київської області.

Читайте також: Нас чекає гаряча фаза війни. Що з цим робити?

Росіяни – найбрехливіше державне утворення на планеті, бо підписує договори про дружбу щоразу, коли збирається віроломно напасти.

А потім бреше, що не нападала. Це у них називається «воєнная хітрость».

Росіяни воюють «десять на одного» і то, якщо той беззбройний і йому ніхто не допомагає. Рос. армія – гнила й тікатиме з захопленої території, проте РФ має союзника, який, як і на Майдані, «мирно» підставляє українців, ведучи з Москвою свої ґешефти.

(Це може завершитись, як і 18-го лютого на Майдані, коли якийсь армійський комбат на лінії розмежування, послуговуючись нац. правом у частині "крайньої необхідності", поведе армію самостійно, всупереч наказу "стояти мирно" й "помирати тихо".)

Василь ЛАПТІЙЧУК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter