Цяцькання замість в’язниці. Як соратник Гройсмана відбілює репутацію Злочевського. ВІДЕО

Ви теж це бачите?

Монако, 2 червня 2017 року.

На фото – Микола Злочевський – колишній міністр екології. Один із тих, хто казково збагатився за Януковича за рахунок доступу до державних надр. Входив в найближче оточення президента-втікача.

І хто ж це поруч з ним на фото?

Це ж Володимир Кістіон – віце-прем'єр-міністр України, права рука Володимира Гройсмана.

Та ще й сама Ніна Южаніна – колишній головбух 5 каналу Порошенка, а тепер нардеп від БПП та голова цілого податкового комітету Верховної ради.

Якось сором'язливо позують на камери, як бідні родичі на святі господаря життя у малиновому піджаку.

Дійсно, ну як ці високопосадовці могли пропустити таку важливу подію – форум з енергетичної безпеки у Монако, скликаний самим Миколою Злочевським та його компанією Бурізма?

Постмайданна влада не лише зробила все, щоб соратники Януковича уникли в'язниці.

Вона ще й своїми власними руками почала відбілювати їхній імідж, роблячи це не лише на очах власного народу, але вже й міжнародної спільноти.

Фото звідси.

Natalie SEDLETSKA

Читайте також: Перші три роки на чолі України: досягнення й невдачі Порошенка

Natalie Sedletska нещодавно виклала "чудове" фото Южаніної та правої руки Гройсмана Кістіона "в гостях у сказки", себто в Монако, в компанії "газорєшали" Януковича Злочевського.

Там, в принципі, все розписано, тільки пару штрихів до "картини маслом".

Якщо раптом хтось з вищезгаданих буде виправдовуватись, типу, важливий міжнародний форум (принц Монако, Кваснєвський), Бурізма організовує… короче, випадково…

На сайті цієї компанії є не тільки фото, а й безподобне відео "каналу, який ніхто ніколи не обіцяв продавати" (5 каналу).

Так от в цьому сюжеті є "прекрасний" момент цілування й посмішквання правої руки Гройсмана, віце-прем'єра "з особливих питань" Кістіона з Злочевським, які президентський канал не просто проігнорував, а ще й смакує (десь на 1:10).

Читайте також: Кістіон в уряд Гройсмана був взятий "для мебелі"?

Більше того, на події Кістіон поспішив сфоткатись не тільки з самим Злочевським, а й з його молодою дочкою Каріною, яку теж красиво зафіксував 5 канал, який на пару з NewsOne (чомусь, правда?) "відпрацьовував" подію у Монако.

При чому тут Yuzgaz? А ні-при-чому))

P.S. Ну і як же ж можна пройти мимо шикарного заголовку сюжету президентського каналу. З пафосом так, глобальненько "Нові загрози: що може похитнути енергетичну безпеку світу".

От не знаю, хто може там у цілому світі похитнути, але можу показати прямо у вашому синхроні хто це може зробити в Україні.

Євген БУДЕРАЦЬКИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter