У ДСНС розповіли, що коїться у Балаклії. ФОТО

Станом на 7 год. 25 березня на технічній території арсеналу у м. Балаклія Харківської області спостерігаються одиночні вибухи боєприпасів різної інтенсивності. Для локалізації та ліквідації осередків загоряння залучено 2 пожежних танки МО, для підвозу води та заправки яких залучено 3 пожежні автомобілі ДСНС, йдеться в повідомленні на сайті ДСНС.

В зоні надзвичайної ситуації відключено газопостачання, тимчасово призупинено роботу потенційно-небезпечних об'єктів та рух транспорту по залізничній станції Балаклія (організовано за резервною схемою), закрито повітряний простір в радіусі 40 км.

Читайте також: Кровь Советского Союза: почему в Украине взрываются склады с оружием

Національною поліцією проводиться патрулювання вулиць для забезпечення правопорядку, виставлено 14 блокпостів для спрямування автомобільного транспорту в об'їзд небезпечної зони.

Підрозділами ДСНС ліквідовано 19 пожеж (4 пожежі протягом 24 березня), які виникли внаслідок попадання вибухонебезпечних предметів.

Протягом 24 березня піротехнічними розрахунками ДСНС вилучено 201 вибухонебезпечний предмет, обстежено та повністю очищено від вибухонебезпечних предметів та залишків боєприпасів у м. Балаклія 3 сектори та території сіл Байрак, Вербівка, Щурівка і Яковенкове.

Всього з початку робіт вилучено 275 вибухонебезпечних предметів, які передано представникам 65 арсеналу.

Організовано проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з місцевим населенням щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Читайте також: Диверсія у Балаклії: чому вибухають склади боєприпасів

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 1 тис. 465 осіб та 234 од. тех., у тому числі від ДСНС 410 чол. та 107 од. тех., 15 піротехнічних розрахунків (75 осіб та 27 од. тех.). На залізничній станції Шебелинка чергують два пожежних потяги Укрзалізниці.

На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі із головою Балаклійської районної державної адміністрації Масельським С.І.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter