У Києві арештували ТРЦ “Караван”. ДОКУМЕНТ

У Києві арештували майно ТРЦ «Караван», який розташований на вул. Луговій, за борги. Відповідне рішення виніс Голосіївський районний суд м. Києва.

"Накласти арешт на нежилий будинок – торгівельно-розважальний комплекс, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 12, а також торговельно-офісну будівлі, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 12, які на праві власності належать Приватному акціонерному товариству "Лекс холдинг", – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що слідчий Головного управління Національної поліції Києва звернувся до суду з клопотанням про арешт нерухомого майна ТРЦ "Караван" площею 46,7 тис. кв. м та торгово-офісної будівлі площею 10,5 тис. кв.м.

Читайте також: Индекс экономической свободы: результат Украины худший из всех возможных, – блогер

Зазначається, що "Лекс холдинг" "шляхом обману та зловживання довірою" взяв кредит у "ВТБ Банку", після чого було розпочато процедуру банкрутства "Лекс холдингу" з метою вивести із забезпечення заставне та іпотечне майно, чим було завдано вказаній фінансовій установі шкоди на загальну суму 73,9 млн доларів.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду міста Києва протягом п'яти днів з дня її оголошення.

Читайте також: "Караван" відмовляється обслуговувати українською. ВІДЕО

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter