У Києві вперше пройде перший міжнародний фестиваль світла

У Києві відбудеться перший міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival, в ході якого протягом трьох днів центр української столиці змінить свій архітектурний вигляд і порадує гостей та мешканців міста феєричними світловими шоу.

Подібні світлові фестивалі регулярно проходять у світових столицях, збираючи багатотисячні аудиторії. Тепер до них приєднається і Київ.

Відкриття фестивалю світла Kyiv Lights Festival, який включений в офіційну програму заходів, приурочених до "Євробачення", відбудеться 12 травня о 21:00 на Поштовій площі. Під час відкриття фестивалю глядачів очікує шоу дронів, а також феєричне 3D-шоу на будівлі Річкового вокзалу.

Читайте також: O.Torvald провів першу репетицію на сцені "Євробачення". ВІДЕО

Фестиваль об'єднає відеодизайнерів, художників по світлу і лазеру, віджеїв, а також сучасних художників з Європи, Азії та Австралії. Головними локаціями Kyiv Lights Festival стануть Контрактова площа, Поштова площа біля Річкового вокзалу, Михайлівська площа та Андріївський узвіз.

Щодня на чотирьох майданчиках фестивалю будуть проходити конкурс 3D-мапінгу, позаконкурсні проекти у супроводі живої музики, масштабні світлові шоу, шоу віджеїв, виставки робіт сучасних українських художників, які працюють зі світлом, численні світлові інсталяції і скульптури в міському просторі.

Читайте також: Організатори перенесли фестиваль повітряних куль у Києві

Зокрема, глядачів чекають динамічні інсталяції, світломузичні шоу та видовищні відеопроекції, що демонструють можливості інноваційних технологій. З детальною програмою заходів у ході Kyiv Lights Festival можна ознайомитися на офіційному сайті фестивалю.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter