У Києві започаткували традицію родинного читання. ФОТО

У столиці стартував соціальний проект "Родинні читання. Улюблена книжка". За подтримки ВО "Платформа Громадянських Ініціатив" цими вихідними, у суботу, відбулися перші читання.

Хороші казки – чудова альтернатива всім сучасним гаджетам! Головне, читати їх разом із батьками, адже книга реалізує потребу дитини в нових знаннях і доповнює спілкування в родині спільними враженнями від пережитих історій!

Читайте також: Виберіть українську: найбільше, що можемо зробити для своєї мови

Першою господинею родинних читань, яка підтримала соціальну ініціативу стала мама трьох дітей, Міс України, телеведуча, модель – Ксенія Кузьменко із шестирічним сином Платоном. Вони разом із запрошеними родинами прочитали казку "Бременські музики". Діти не лише долучились до читань, розподіливши між собою ролі персонажів, а й виготовили закладки із героями казок на згадку про свою участь у заході. Вхідним квитком для всіх родин були книжки, які потім передадуть до дитячих будинків.

Читайте також: Виступ священика на "Голосі країни" заставив плакати зіркового тренера. ВІДЕО

Соціальний проект "Родинні читання. Улюблена книга" продовжується. Наступними господарями читань стане Таміла Чехович зі своїми синами, тому організатори запрошують батьків разом з дітками поринути у світ казок та чекають на гостей 26 лютого об 11:00 у першій приватній бібліотеці BOtaN.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter