У Київраді виділили землю під будівництво Музею Революції Гідності

У четвер, 9 лютого, Київська міська рада на засіданні підтримала надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

Як повідомляє сайт Київради, згідно з супровідними документами до рішення, орієнтовна площа майбутнього меморіально-музейного комплексу складе близько 1,23 га. За таке рішення проголосувало 103 депутати.

"Ми усі були учасниками Революції Гідності і створення цього музею, музею пам'яті, музею розуміння тих процесів, які відбувались в українському суспільстві, є важливим. Президент виступив ініціатором створення такого музею, він виступає за проведення широкомасштабного міжнародного конкурсу щодо створення такого музею. У кожній столиці є історична пам'ятка, яка об'єднує покоління, куди приходять, де пам'ятають про різні події, що змінили світ. Ми знаємо історію Берлінської стіни, історію падіння веж-близнюків у Нью-Йорку. Усі ці місця є важливими для усвідомлення сучасних поколінь, для навчання майбутніх поколінь, щоб об'єднувати, шукати порозуміння і розвивати свою країну. Таким місцем в Україні має стати Музей Революції Гідності", – зауважив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

Читайте також: Музеї Києва, які запрошують на дні відкритих дверей у лютому – перелік

Раніше президент України Петро Порошенко повідомив про плани створити музей-меморіал Революції Гідності на Алеї Героїв Небесної Сотні в центрі Києва.

Читайте также: В Киеве переименуют музей русского искусства

"Виступаю ініціатором і першим спонсором створення благодійного фонду по збору коштів для будівництва Музею-Меморіалу Героїв Небесної Сотні", – сказав він.

Виступаю ініціатором і першим спонсором створення благодійного фонду зі збору коштів для будівництва Музею-Меморіалу Героїв Небесної Сотні pic.twitter.com/TNZaMMDpF0

— Петро Порошенко (@poroshenko) 21 ноября 2016 г.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter