У київському метро представили стародавні карти столиці. ФОТО

Сьогодні у арт-вестибюлі станції «Золоті ворота» презентували проект «Київ історичний». Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

На стендах можна ознайомитися з картами міста минулих століть та річками столиці, які сьогодні опинилися у бетонних туннелях під землею.

Читайте також: Відомий український шоумен вдруге став батьком

«Багато історичних річок знаходяться біля сучасних станцій метро і ми переконані, що такі проекти дозволять нашим пассажирам дізнатися більше про історію свого міста», – каже радник начальника метрополітену Наталка Макогон.

Нещодавно депутати Київради підтримали проект створення парку «Почайна» біля станції метро «Петрівка» Також киянам запропонували висловити свою точку зору з приводу перейменування станції в публічних обговореннях на сторінці КМДА. «Кияни підтримали проект ревіталізації річки «Почайна», яка була і залишається важливим історичним об'єктом столиці», – розповіла керівник ГО «Почайна» Анабелла Моріна.

Читайте також: Як виглядатиме станція метро "Лівобережна" після реконстукції. ФОТО

Крім того серед проектів бюджету участі розглядалася ревіталізація річки «Либідь», яка протікає під землею неподалік однойменної станції метро.

Виставка «Київ історичний» триватиме до 5 квітня. Окрім станції «Золоті ворота» кілька експонатів розміщено на станції «Петрівка».

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter