У мережі з’явилося відео затримання дитини за читання віршів Гамлета у Москві

Увечері в п'ятницю, 26 травня, в Москві поліція затримала хлопчика, який читав вголос уривки з Гамлета – його нібито запідозрили у жебрацтві.

Правоохоронці без пояснення причин посадили дитину в автомобіль і відвезли у відділення, не реагуючи на заперечення матері. На його батька склали протокол про невиконання обов'язків по вихованню.

Активістка Ірина Яценко опублікувала відеозапис затримання дитини.

Читайте також: Этнонимическая демонология, или Почему россияне всех ненавидят

На відео видно, як представники поліції професійно хапають дитину і, не дивлячись на обурення свідків і матері, садять в автомобіль. Хлопчик кричить і просить його відпустити.

Активістка назвалася знайомою дитини і пропонує поліцейським поговорити, намагаючись перешкодити машині від'їхати. На що ті заперечують. Представлятися на камеру вони теж не стали.

У суботу, 27 травня, стало відомо, що у поліції принесли вибачення батькові дитини і повідомили, що протокол за неналежне виконання батьківських обов'язків буде анульований.

Читайте також: Как Казахстан душит у себя "русский мир"

Про це повідомляє адвокат Тетяна Соломіна в Twitter.

За її словами, протокол за неналежне виконання батьківських обов'язків буде анульований. Крім того, буде проведена службова перевірка дій співробітників поліції.

Ребенок дома. Отцу принесены извинения зам.начальника полиции по охране общественного порядка МВД по ЦАО.Протокол будет аннулирован

— Соломина Татьяна (@SolominaTatiana) 27 мая 2017 г.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter