У НАБУ пообіцяли зайнятися Балчуном

У понеділок, 23 січня, у Києві пікетували офіс Національного антикорупційного бюро з вимогою розслідувати та припинити корупційні схеми в керівництві ПАТ "Укрзалізниця". Про це повідомив кореспондент "Інформатора" з місця подій.

Читайте також: Стара система чинить жорстку протидію реформуванню "Укрзалізниці" – Балчун

Представники організацій "Традиція і порядок" та "Національний спротив" заявили, що виступають проти діяльності "злочинного корупційного синдикату" у правлінні державної компанії-перевізника.

"Замість того, щоб проводити обіцяні реформи та боротися з корупцією, Войцех Балчун разом зі своєю командою з порушенням усіх правових норм, ігноруючи чинні закони України, виписують собі багатомільйонні премії, влаштовують собі так званий "корпоративний рай" і називають це нормальною європейською практикою. Хоча сам Балчун особисто неодноразово заявляв про наявність масштабної корупції в "Укрзалізниці", – заявили спікери акції. Протестувальники звернулися до НАБУ із закликом розпочати повне, всебічне та неупереджене розслідування наявних фактів корупції та зловживання службовим становищем керівництва ПАТ "Укрзалізниця".

Читайте також: Реформа "Укрзалізниці": хто перетворить паротяг на експрес?

"Інформатор" нагадує, що у грудні 2016 року керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький розповів, що у відомстві розслідують низку справ щодо корупції у сфері закупівель для залізниці. Раніше Вільна профспілка залізничників України заявила, що готується до пікету адміністрації "Укрзалізниці" через безпідставно низькі зарплати. Представники протесту вимагатимуть особистого прийому у адміністрації державного перевізника, пише "Інформатор".

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter