У Росії заборонили переказувати гроші в Україну через іноземні платіжні системи

Держдума на засіданні в середу прийняла в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем, передає "Інтерфакс".

Згідно з поправками, у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснено тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами.

Ці правила будуть поширюватися на перекази без відкриття банківського рахунку.Банк Росії буде розміщувати на своєму сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, зареєстрованих ЦБ.

Читайте також: Российские банки, адьё

Закон прийнятий під назвою "Про внесення зміни до закону "Про національну платіжній системі". Він вступить в силу після закінчення 30 днів після дня його офіційного опублікування.

Читайте также: Коли мова йде про гроші, то в багатьох українців зникають моральні прерогативи – думка

При цьому норми закону будуть діяти у відношенні вже введених іноземними державами заборон щодо зареєстрованих в РФ платіжних систем. Документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України, зазначає автор документу у пояснювальній записці.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter