У США стурбовані блокадою окупованого Донбасу

У Сполучених Штатах Америки стурбовані блокадою постачання вугілля з Донбасу та її можливим впливом на енергетичну систему України. Про це повідомили у прес-службі посольства США в Україні.

"Ми стурбовані нинішнім перешкоджанням постачанню вугілля з неконтрольованих урядом районів Донецької та Луганської областей та його потенційним впливом на енергетичну систему України, українську економіку та жителів України", – йдеться у заяві.

Читайте також: Ветераны начали блокаду еще и автодорог на Донбассе

У посольстві США наголосили, що сторони повинні зустрітися, щоб ухвалити наступні короткострокові кроки, які дозволять законним товарам українських компаній прозоро перетинати лінію зіткнення, задля запобігання ускладненню ситуації для українців "по обидва боки".

У США закликали український уряд прискорити виконання реформ в енергетичному секторі.

"Ми настійливо закликаємо уряд України прискорити виконання таких необхідних реформ в енергетичному секторі з метою більш повного задоволення потреб українського народу. Виконання плану з диверсифікації постачань вугілля для України, підвищення енергоефективності та зведення до мінімуму ролі держави в енергетичному секторі призведе до скорочення можливостей для корупції та посилення енергетичної безпеки", – зазначили у посольстві США.

Читайте також: Фесенко: "Фактично, блокада послаблює нас перед Росією"

Як повідомлялося раніше, 15 лютого уряд ухвалив рішення про надзвичайні заходи в енергетиці. Рішення було прийнято на фоні блокади активістами на залізниці поставок вугілля з Донбасу.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter