У столиці запроваджують онлайн-запис до лікарів

У Києві почнуть впроваджувати систему онлайн-запису до лікарів. Зокрема, з 15 січня нова послуга має запрацювати в поліклініці №1, на Йорданській, 26 Оболонського району. Про це повідомляє прес-служба ініціативи «Поліклініка без черг».

Система «Поліклініка без черг» дає можливість записуватися до лікарів за допомогою сайту або ж через термінали, встановлені в медичних закладах, підключених до системи. Ті, для кого такий спосіб запису є незручним, можуть продовжувати звертатися до реєстратури. Її працівники здійснять онлайн-запис замість пацієнта.

Читайте також: Усі рано чи пізно ламаються і відносять лікарю "копієчку" – блогер

На разі ініціатива «Поліклініка без черг», що реалізується у партнерстві з Kyiv Smart City, «Інкубатор 1991» та «Картка киянина», працює лише в одному закладі Києва – Київському міському дитячому діагностичному центрі (КМДДЦ). Але на черзі – всі поліклініки Києва.

Читайте також: Канатна дорога та черговий міст: столична влада розробляє нові маршрути до "Євробачення"

Також у перспективі планується запуск іще двох соціальних медініціатив – електронної медичної карти й електронного рецепта. Електронна медична карта допоможе киянам відмовитися від паперових амбулаторних карт і переведе їх у цифровий формат.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter