У Тернополі активісти лінчували депутатів. ВІДЕО

Що відбулося сьогодні у файному місті Тернополі? Все просто. Одна збанкрутіла партія не розібралася, де наші, де москалі і влаштувала чергове шоу під міською радою, зірвавши сесію. Одразу обмовлюсь, пишу не як журналіст, а як спостерігач.

Отже, 7 квітня «свободівський» актив зібрався у Тернополі, щоб виключити трьох членів партії, які голосували у розріз з партійними інтересами. Виявляється, у «Свободі» не можна мати свою думку. А тут знайшлися три вискочки, які не проголосували за генплан (читайте, черговий дерибан міста). Їхні імена – Іван Сороколіт, Ігор Турський, Роман Навроцький. Ні, вони не герої, просто мають трохи інше уявлення про обов'язки перед виборцями. Це передісторія.

Читайте також: «Сміттєва люстрація» – вияв власного бачення справедливості доведеного до відчаю народу

Сьогодні «свободівська» масовка не додумалась ні до чого кращого, як привезти під міську раду смітники, помітивши для кого вони призначені, і кілька десятків піонерів і пенсіонерів, які загородили вхід на сесію міської ради з плакатами «Тушка, склади мандат!» З іншого боку прийшли виборці трьох виключених свободівців, колеги з інших фракцій та громадські організації.

Роль посередника взяла на себе поліція. Що вийшло, – дивіться на відео. Трохи розшифрую. Травму ока отримав депутат від БПП Володимир Місько (яйце летить з боку «свободівців», 53-тя сек.), до іншого депутата від цієї ж фракції – Юрія Смакоуза – застосували газовий балончик.

Мораль? Та нема моралі…

Читайте також: Провальна люстрація: непорозуміння чи диверсія?

Наталка КОЛТУН, журналістка

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter