У Варшаві голови парламентів України, Литви й Польщі домовилися про співпрацю. ФОТО

Два насичені робочі дні у Варшаві. Розпочав свій візит зі вшанування козаків та старшин Армії УНР, які поховані на православному цвинтарі на Волі.

Тут лежать великі українські лицарі – генерали Марко Безручко, Володимир Сальський, Всеволод Змієнко, десятки героїв війни за незалежність України.

Потому активна робота та зустрічі в рамках VIII Міжпарламенської асамблеї парламентів України, Литви та Польщі. Під час зустрічі зі спікерами Сенату – Карчевським, і Сейму Польщі – Кухцінським, говорили про співпрацю в рамках проекту "Європа Карпат". У тісній співпраці України, Польщі і Литви творимо – Балто-Чорноморський союз вільних європейських держав.

Читайте також: Київ-Варшава – досі спільна справа

Під час засідання асамблеї обговорили остаточну оперативну готовність та майбутнє спільної Литовсько-Польсько-Української військової бригади. Остаточно бригаді присвоєно ім'я Великого князя і полководця Костянтина Острозького​. Ми домовилися, що незабаром нашій спільній бригаді буде надано військовий прапор. А гаслом бригади стало: "Об'єднані для миру". Завжди в історії, коли наші держави були разом, – ми перемагали.

Разом із головами парламентів Литви та Польщі ми запланували спільний візит до Брюсселя, Вашингтона та Лондона з метою переконати лідерів США та ЄС у важливості активізації допомоги Україні та в небезпеці з боку путінської Росії.

Читайте також: Постріл у польсько-українські відносини: провокації виходять на новий рівень

Під час зустрічі зі президентом Польщі Анджеєм Дудою говорили про посилення санкцій проти міжнародного злочинця – путінської Росії.

Андрій ПАРУБІЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter