У Верховній Раді надумали зробити волонтерів учасниками бойових дій. Волонтери – проти

Позафракційний нардеп Андрій Денисенко похвалився, що його законопроект про надання волонтерам статусу учасника бойових дій (УБД) отримав одностайну підтримку парламентського Комітету сім'ї, молоді, спорту та туризму. Туризму. І це показово, бо ні автор, ні депутати цього Комітету або не розуміють, що ініціюють та підтримують, або… Якби не знав особисто деяких притомних депутатів із Комітету, написав би образливі слова.

Але депутат вніс, Комітет одноголосно підтримав. Тепер – сесійна зала. Як у нас ухвалюються законопроекти – добре відомо. Під прапором "Слава Україні! ПТН ПНХ! Все для АТО, все для перемоги!" можна протягнути все, що завгодно.

Читайте також: У Раду внесли законопроект, який передбачає надання волонтерам статусу учасників бойових дій

Тому хочу заздалегідь звернути увагу депутатів: волонтери виступають категорично проти цієї дурні від Денисенка. Нижче викладу реакцію волонтерів. А поки що від себе.

Якось у черговому відряджені в АТО один водій запитав мене з оператором: "А нам УДБ дадуть?" Щоб не образити відповіли: "Та ще не знаємо". Потім ще довго офігівали з постановки питання. Натомість і серед журналістів були думки, що для представників ЗМІ також потрібно вимагати УБД. Клініка…

Серед усіх озвучених відгуків на законопроект Денисенка не побачив одного. Розширювати список тих, хто може претендувати на УБД, це понижувати статус бійців, які пройшли реальні дупи-ДАПи. Не принижуймо наших Героїв, ставмо їх на один рівень із тими, хто АТО бачив у штабах бригад. Ми й так різним прокурорам та фіскалам із Краматорська вже надавали стільки пільг, що наші діти офігіватимуть…

Читайте також: Чому Україна потребує докорінної зміни еліт

Сам законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо статусу волонтерів №4192 – за цим посиланням.

Олексій БРАТУЩАК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter