Українські військові: АТБ «рейдерили» ФСБ, Сергій Рибалка та екс-помічник Андрія Клюєва

За рейдерською атакою на найбільшу торговельну мережу в Україні стоїть ФСБ Росії, нардеп від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка та екс-помічник Андрія Клюєва Артем Петренко, – так вважають українські військові, які звернулися до Ради національної безпеки та оборони з вимогою сприяти проведенню чесного та неупередженого розслідування фактів політичної корупції у справі АТБ, передає "Главком".

Серед підписантів листа на ім'я секретаря РНБО Олександра Турчинова – капітан 1-го рангу, почесний голова Спілки офіцерів України Євген Лупаков, контр-адмірал, перший командувач ВМС України Борис Кожин, екс-начальник штабу добровольчого батальйону «Айдар» Тимур Баротов, ветеран 28-ї бригади ЗСУ Олег Кравець, боєць 54-го розвідувального батальйону Георгій Куц та інші (разом – 15 підписів).

Читайте також: Нардеп Сергій Рибалка платив гроші за "наїзд" на АТБ та Буткевича – громадські активісти

«Головним координатором атаки на АТБ став офіційний помічник-консультант народного депутата Сергія Рибалки – Артем Михайлович Петренко. Даний громадянин у 2007-2014 роках працював помічником, прес-секретарем та провідним радником з інформаційної політики Андрія Клюєва, який нині разом з Віктором Януковичем переховується від українського правосуддя в Росії. В тому числі – і за участь в кривавому розстрілі Небесної сотні у лютому 2014-го», – йдеться у зверненні військових, які у своїх висновках посилаються на результати нещодавнього розслідування рейдерської атаки на АТБ. 18 січня громадські активісти-розслідувачі Олексій Станчевський, Костянтин Дикань та Дмитро Воронков передали усі зібрані ними під час розслідування факти до ГПУ та СБУ.

Військові, підписанти звернення до РНБО, нагадали, що саме під час керівництва Кабміном, РНБО та АП Андрія Клюєва та роботи його помічника з інформаційної політики Артема Петренка, в Україні, через інфільтрацію агентів ФСБ на найвищі посади в силових структурах, було майже повністю розвалено військо та СБУ. Нині ці ж люди намагаються підірвати економічну та продовольчу безпеку країни через рейдерське захоплення найбільшої в країні торговельної мережі, що налічує 800 супермаркетів в усіх регіонах.
«Саме Клюєв був одним з тих, хто разом з іншими представниками команди Януковича привели на провідні посади у силових структурах України екс-громадян Росії та законспірованих агентів РФ. Результатом цієї діяльності Клюєва та його «радників» (А.Петренка) стало майже повне знищення українського війська, українських спецслужб, української безпекової спроможність чинити опір зовнішній агресії. Результатом такої політики стала анексія Криму та окупація частини Донбасу»,- заявили військові.
Військові закликали РНБО сприяти ефективному та ретельному розслідуванню справи слідчими Генпрокуратури та СБУ. Як заявив один з підписантів, Євген Лупаков, в ефірі телеканалу «24», у справі рейдерської атаки на АТБ чітко простежується лінія ФСБ – Андрій Клюєв – Сергій Рибалка. А головною метою кампанії було повне знищення продовольчої мережі АТБ та організація голодних бунтів в Україні.

Читайте також: Экс-мер Славянска Зонтов о "национализации" АТБ: Доморощенные "швондеры" хотят все забрать и поделить

«Хто він, цей Рибалка? Людина, яка очолює один з головних комітетів Верховної Ради – з питань фінансів і банківської діяльності. Людина, яка має величезний вплив на економіку України. А помічниками у нього є колишні помічники Клюєва. А де Клюєв? – в Росії. Клюєв – це «голуба» влада «попєрєдніків». Артем Петренко, Андрій Клюєв, Сергій Рибалка… А чи не ФСБ дало таку вказівку?

Використавши його особисту неприязнь до екс-тестя та дружини, скориставшись його посадою, – добити цю структуру. Тому ми і звернулися до відповідних структур: панове, розслідуйте. Бо це – економічна безпека держави. Ми – військові. Економічна безпека, військова безпека – вони взаємопов'язані. Якщо буде підірвана економічна безпека, – це як раз і потрібно окупанту», – заявив Євген Лупаков в ефірі телеканалу «24».

Лупаков також нагадав, що мережа АТБ є одним з найбільших платників податків до українського бюджету, а також одним з найбільших спонсорів українських військових на передовій зони АТО.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter