В Авдіївці живе 2 тисячі дітей – і вони не ходили на референдум

В Авдіївці живе 2 тисячі дітей (фото серпневе). Читаю масові кровожерливі коментарі, що перестаньте нити про гуманітарну катастрофу в Авдіївці, там солдати гинуть, а ви паритеся проблемами сепарів. Мовляв, так мешканцям Авдіївки і треба, самі війну привели, через них гинуть солдати і т.д. Але:

– Діти не ходили на референдум.

– Хто взагалі рахував голоси того референдуму? Ніхто. Ніхто дійсно знає, скільки відсотків населення голосувало на тому референдумі.

– Хто рахував, скільки місцевих зараз підтримує проукраїнську позицію? Якщо їх меншість, то заради помсти більшості треба замордувати їх голодом-холодом?

– і ще раз: до чого тут діти?

Читайте также: Это не последнее обострение на фронте, дальше будет страшнее – Доник

– запитання, чому не виїхали раніше – це запитання не до мешканців Авдіївки (хоча є й такі, що не хочуть напрягтися і пахати на орендоване житло десь у безпечному місці). Але знаю звідти жінку-інваліда, яка дуже важко пересувається, і вона не заробить собі на оренду квартири. А ще в неї на руках школярка. Школярка, як і її мама, проукраїнські. І зараз сидять в пеклі, бо їх хата менше, ніж кілометр до Промки.

Це дуже страшно, коли гинуть солдати. Не менше страшно, коли мама не може обігріти, нагодувати і заспокоїти свою дитину. Ми киваємо на Путіна, що він розділяє Україну, але часто ми самі себе розділяємо.

Мар'яна П'ЄЦУХ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter