В ГПУ перебувають лише винятково безсовісні та ледачі “правоохоронці” – політолог

"Краса гри" ГПУ.

"Прокуратура звинуватила народного депутата Андрія Артеменка у державній зраді за його план щодо передачі окупованого Криму в довгострокову оренду Росії."

Можливо, той депутат обгрунтовано може підозрюватись у будь-якому злочинові – від "зради" до "розбещення". Не питання, якщо є ознаки злочину.

Читайте також: Что стоит за "планом Артеменко"

Але якщо приватна й непублічна пропозиція обговорити якісь "варіанти" вирішення рос.-укр. конфлікта через передбачену Конституцією України процедуру зміни територіальної цілісності – всеукраїнський референдум (ст. 73 Конституції), як би нам емоційно гидко не було від думки про можливі наслідки такого волевиявлення, має ознаки "зради Батьківщини", то ознаками чого тоді є:

– Організація й участь у непередбаченому українським правом механізмові зовнішньополітичного втручання у внутрішні справи України із громадян із числа іноземців за межами України?

– Конфіденційні і публічні домовленості з громадянами з числа іноземців про передачу частини території України під контроль держави – збройного агресора. При цьому, отримання особистої вигоди від здійснення комерційної діяльності на території тієї держави?

– Залучення за домовленістю з представинками держави – збройного агресора та громадянами інших іноземних держав до спроби непередбаченого національним законодавством обмеження суверенітету України щодо території України та зміни територіального устрою держави – Ради Безпеки ООН?

Читайте также: "Луценко – это запасной вариант для Порошенко, если рейтинга не хватит", – Сергей Лещенко

– Публічний і непублічний тиск і заклики – із використанням службового становища й перевищенням владних повноважень – на вищий законодавчий орган держави з метою зміни територіального устрою країни та фактичного узаконення збройної агресії щодо держави?

– Публічна відмова виконувати посадові обов"язки в частині забезпечення державного суверенітету й територіальної цілісності України?

Те, що генпрокурор – "кум" і без юр. освіти, не повинно бути причиною паралічу головної правоохоронної структури. Проблемою може стати навіть не те, що в ГПУ-СБУ, взагалі, немає людей з адекватною освітою, а те, що там перебувають лише винятково безсовісні, ледачі й байдужі або й ворожі до України "правоохоронці".

Василь ЛАПТІЙЧУК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter