В кінці 2019 року у Києві з’явиться нова станція метро – Сагайдак

В кінці 2019 року в столиці з'явиться нова станція метро – "Проспект Правди". Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Ілля Сагайдак

"Сьогодні ми презентували міському голові майбутнє розвитку зеленої гілки метро. Сирецько-Печерська лінія метрополітену на сьогодні має довжину 25,6 км із 16-ма станціями і може бути подовжена за рахунок будівництва дільниці довжиною 10,5 км із шістьма станціями з влаштування транспортних розв'язок в районі Білицького та Мостицького житлових масивів, першу чергу якої 4 км до станції "Проспект Правди" можливо збудувати у кінці 2019 року. На сьогодні в нас вже виконано ТЕО, яке знаходиться на стадії проходження експертизи, в якому запропоновано 3 варіанти трасування", – написав він на власній сторінці у Facebook.

Сагайдак наголосив, що дане рішення дозволить завантажити зелену гілку метро, яка сьогодні працює на 60% від своїх можливостей та розвантажити перевантажену червону гілку метро, яка сьогодні працює на межі своіх можливостей.

Читайте також: Руководство "Киевского метрополитена" жадное. Оно выпускает на линии меньше поездов, чем надо – эксперт

"Треба врахувати, що кінцева станція на площі Шевченка дозволить перенаправити всіх приміських пасажирів з Академістечка на кінцеву зеленої гілки, де можна зручно влаштувати транспортну інфраструктуру з перехоплюючими паркінгами, автостанцією та зручною розв'язкою", – додав він.

Читайте також: "Дорогі iPhone, але їздять в метро". Француз розповів, що його шокувало в Україні

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter